اقلام ساختمانی خود را در کمتر از ۲ ساعت کاری استعلام کنید.

انواع آجر و کاربرد آن در ساختمان

آجر یکی از مصالح ساختمانی است که امروزه جلوه زیباتری به خود گرفته و علاوه بر ساخت بنا در دکوراسیون داخلی نیز به کار می رود. آجرها در ابعاد و اشکال مختلف ساخته می شوند و این تنوع و همخوانی آجر با دیگر مصالح، استفاده از آن در طاق های گنبدی و قوسی شکل را آسان کرده است.

انواع آجر

توزیع و فروش سیمان - گچ - پودر سنگ

در مورد شن و ماسه بیشتر بدانیم:

 

سنگ ها براساس اندازه نامهای مختلفی دارند. مثلا بترتیب اندازه، ماسه بادی، ماسه، شن، قلوه سنگ، پاره سنگ، تخته سنگ، صخره و… نامگذاری میشوند.

شن وماسه هردو از خرده ریزه های سنگ ها و موجودات دریایی در ساحل دریاها و بستر رودخانه ها و بیابان ها تشکیل میشوند.

دیگر محصولات

تفاوت شن و ماسه در چیست؟

تفاوت شن و ماسه تنها در ابعاد آنها نیست. ماسه از دانه های بسیار ریز تشکیل شده و اندازه استاندارد آن 0/6 تا 2 میلی متر است. درحالیکه شن از ابعاد بزرگتر یعنی از 2 تا 15 میلی متر تشکیل میشود.

شن ها براساس اندازه و شکل به شن های ریز(خرده سنگ)، شن های گرد و دارای سطوح صاف(شن های نخودی و بادامی)، شن های سوزنی و شن های پولکی تقسیم میشوند.

ماسه ها براساس اندازه و شکل به ماسه کوهستانی، ماسه رودخانه ای و ماسه بادی تقسیم میشوند.

انواع گچ و سیمان

درباره ما

گروه ساختمانی آرتا که در راستای تامین مصالح نوین ساختمانی  در شهر مشهد و شهر های همچوار فعال می باشد 

از جمله فعالیت های گروه ساختمانی آرتا در راستای خدمت رسانی و فعالیت به مشتریان عزیز در این عرصه می توان به سابقه ی درخشان و پر رنگ گروه ساختمانی آرتا  در فروش بلوک هبلکس به طور تخصصی در بازار داخلی (از جمله : مشهد ، قم، فارس، خوزستان، اصفهان، مرکزی، البرز و…) و بازار صادراتی ( از جمله کشور های: عراق، کویت، امارات، سوریه، ارمنستان، آذربایجان و …) اشاره کرد و فروش مصالح دیگر گروه ساختمانی آرتا در  تامین پودر آلمینیوم برای کارخانجات بلوک هبلکس جهت تولید بلوک سبک اتوکلاو شده AAC و تامین ماده ی اصلی هبلکس به نام سیلیس از قزوین و معادن دیگر جهت مصرف در هبلکس مشهد  و دیگر تولید کنندگان بلوک سبک کشور بوده است.